Atribuită Cumpărare directă

Rezerva verde pentru cutter liniar 60 - tesut gros = 12 buc Rezerva verde pentru cutter liniar 80 - tesut gros = 12 buc NECESAR BLOC OPERATOR

Număr anunț
DA26169836
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEDICA ADVANCED SOLUTIONS (M.A.S.) SRL (CUI 29262786)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.848,68 RON
Valoare atribuită
5.848,68 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.848,68 RON

din 5.848,68 RON estimat