Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare aparate fitness de exterior: 1. Aparat fitness suport dublu(AS70206D) x 2 buc AP1 -Grila spate 1-AP1 x 2 buc -Grila spate 2-AP1 x 2 buc -Suport echip-AP1 x 2 buc 2, Aparat fitness bara inalta si joasa pe orizontala (AS70206F) x 1 buc AP2 -Stalpi suport mari-AP2 x 2 buc -Stalpi suport mici-AP2 x 2 buc -Bare transversale-AP2 x 3 buc 3. Aparat multifunctional (AS70205I) x 1 buc AP3 -Stalpi suport-AP3 x 2 buc -Manere prindere-AP3 x 2 buc -Bara tractiune-AP3 x 1 buc -Grilă metalică tip spalier-AP3 x 1 buc 4. Aparat fitness bare paralele (AS70206E) x 1buc AP4 -Picioare sustinere-AP4 x 4 buc -Bare transversale-AP4 x 2 buc 5. Parc Calistenic –Extra Mare (1) (AS EXTRA MARE 176A) x 1 buc PC1 -Picior inalt 1-PC1 x 1 buc -Picior inalt 2-PC1 x 1 buc -Picior inalt 3-PC1 x 1 buc -Picior scund -PC1 x 1 buc -Bara tractiune 1-PC1 x 1 buc -Bara tractiune 2-PC1 x 1 buc -Bara tractiune 3-PC1 x 1 buc -Bara verticala spalier 1-PC1 x 1 buc -Bara verticala spalier 2-PC1 x 1 buc -Bare orizontale spalier-PC1 x 1 buc -Capete prindere-PC1 x 1 buc -Inele prindere-PC1 x 1 buc -Inchideri capete-PC1 x 1 buc 6. Parc Calistenic –Extra Mare (2) (AS EXTRA MARE 176A) x 1 buc PC2 -Picior inalt 1-PC2 x 1 buc -Picior inalt 2-PC2 x 1 buc -Picior inalt 3-PC2 x 1 buc -Picior inalt 4-PC2 x 1 buc -Bara inclinata tractiune-PC2 x 1 buc -Bara paralela 1-PC2 x 1 buc -Bara paralela 2-PC2 x 1 buc -Bara perpendiculara grila 1-3-PC2 x 1 buc -Bara perpendiculara grila 4-6-PC2 x 1 buc -Bara perpendiculara grila 7-
- Număr anunț
- DA26166037
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 37440000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.158 RON
- Valoare atribuită
- 63.158 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.