Atribuită Cumpărare directă

Microscop binocular B-159ALC Optika, 1000x cu kit curatare 15104 si Husa de protectie DC-002, furnizor Optika, Italia, cod produs B-159ALC.

Număr anunț
DA26167101
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38510000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.259,39 RON
Valoare atribuită
2.259,39 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.259,39 RON

din 2.259,39 RON estimat