Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DIRIGENTIE SANTIER LUCRARE ,,REABILITARE, MODERNIZARE SI EXTINDERE SCOALA CU CLASELE I-IV, COMUNA BISTRA, JUDETUL ALBA conform anunt publicitar ADV1162802

Număr anunț
DA26137947
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
DIALIT SRL (CUI 7486057)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900 RON
Valoare atribuită
7.900 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 7.900 RON estimat