Atribuită Cumpărare directă

Aceasta este mult mai eficienta decat seturile de curatenie clasice, datorita sistemului inovativ de clatire si stoarcere a capului de mop. Datorita microfibrei, mopul este potrivit atat pentru spalat, cat si pentru praf sau lustruit. Se asambleaza si dezasambleaza usor, permitand o depozitare facila si comoda. Setul contine galeata cu centrifuga si mopul cu o rezerva. Dimensiuni: 46 x 23 x 26 cm; Capacitate galeata: 13 L.

Număr anunț
DA26165999
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39224330-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,60 RON
Valoare atribuită
537,60 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,60 RON

din 537,60 RON estimat