Atribuită
Cumpărare directă
Valoare Contract EUR 10920 + TVA - 1092 licente cont de elev - 56 conturi profesori - 56 SIM de date si trafic Internet de 4GB lunar (profesori) - 1092conturi parinti - 2 conturi director - 2 cont secretar - Licente Cont de elev 1 EURO /licenta cont de elev/luna - 1 EURO/licenta cont elev/luna (10 luni din 12 luni - tarifate cu factura lunile Septembrie 2020 - Iunie 2021, plus 2 luni gratuit, adica iulie si august 2021 - Sim date si trafic Internet 4GB lunar (elevi) - 0.01 EURO /sim/luna (12 luni) DISCOUNT 100% - Sim date si trafic Internet 4GB lunar (profesori) - 0.01 EURO /sim/luna (12 luni) - Conturi Profesori Nu se tarifeaza - Conturi Director Nu se tarifeaza - Conturi de secretariat Nu se tarifeaza - Conturi Parinte Nu se tarifeaza Perioada de contract 13 luni de la data semnarii, pana in 31 August 2021, lunile Iulie 2021 si August 2021 sunt gratis/netarifate. "Factura se emite lunar, precum termenii contractualii" 1 EURO = 4.8375 Lei
- Număr anunț
- DA26120222
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 Buzau (CUI 17125203)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.825,50 RON
- Valoare atribuită
- 52.825,50 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.