Atribuită
Cumpărare directă
Masina cu dubla întrebuințare (înșurubare/ găurire), cu percuție, fără accumulator, pentru gaurirea lemnului, a metalului, a plasticului si a zidariei usoare cu următoarele caracteristici tehnice: Funcții: Lock on, Viteza variabila, Selector mod de lucru; Viteza maxima (rpm):2800; Putere (W): 710; Tensiune (V): 230; Diametru găurire diferite suprafețe de lucru: 20 mm; Prelungitor: minim 1,5m cablu; Mandrină rapidă 20mm;
- Număr anunț
- DA26102328
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,50 RON
- Valoare atribuită
- 239,50 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.