Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bosorod doreste sa achizitioneze lucrarile de reparatii la drumul comunal DC 57B Luncani - Ursici, datorita faptului ca starea drumului a fost afectata de calamitatile naturale din perioada 17 - 24 iunie 2020.

Număr anunț
DA26124208
Autoritate contractantă
COMUNA BOSOROD (CONSILIUL LOCAL BOSOROD) (CUI 4521338)
Furnizor / câștigător
CORCIU COMPANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35278515)
Cod CPV
45246100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.617,72 RON
Valoare atribuită
75.617,72 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.617,72 RON

din 75.617,72 RON estimat