Atribuită
Cumpărare directă
Tribunalul Satu Mare- Cui:3963897 66516100-1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto 1 Autovehicul DACIA LOGAN - UU1L5220463270054 Valabilitate: 12 luni,14.08.2020-13.08.2021 Prima de asigurare cu plata integrala – 454 lei ( plata integrala) 2 Autovehicul DACIA LOGAN - UU1L5220663270007 Valabilitate: 12 luni,14.08.2020-13.08.2021 Prima de asigurare cu plata integrala – 454 lei ( plata integrala) 3 Autovehicul DACIA LOGAN - UU1L5220663270105 Valabilitate: 12 luni,14.08.2020-13.08.2021 Prima de asigurare cu plata integrala – 454 lei ( plata integrala) Conditii de plata - Plata integrala – OP 4 Autovehicul DACIA LOGAN - UU1L5220763270050 Valabilitate: 12 luni,14.08.2020-13.08.2021 Prima de asigurare cu plata integrala – 454 lei ( plata integrala) Conditii de plata - Plata integrala – OP
- Număr anunț
- DA26116817
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.816 RON
- Valoare atribuită
- 1.816 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.