Atribuită
Cumpărare directă
10 !TEAVA PEHD APA, PE100 SDR 17, PN 10 BAR, D.90mmx5,4mm, COLAC 100m - E3 64000266 COL 1,00 20 !TEAVA PEHD APA, PE100 SDR 17, PN 10 BAR, D.90mmx5,4mm, COLAC 100m - E3 64000266 COL 1,00 30 #MANSON COMPRESIUNE D.90 - D1 64100108 buc 3,00 40 #COT COMPRESIUNE FF, D.90mm - D1 64100608 buc 2,00 50 !ADEZIV-GEL PENTRU CONDUCTE SI FITINGURI PVC PRESIUNE, 125g - E1 61TL9998 buc 2,00
- Număr anunț
- DA26106222
- Autoritate contractantă
- APATUL BRATES SRL (CUI 36555827)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.206,13 RON
- Valoare atribuită
- 3.206,13 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.