Atribuită
Cumpărare directă
servicii de consultanta in domeniul achizitiilor proiect ,,Infiintare Centru de Diagnostic in cadrul Ambulatoriului Integrat al Spitalului Orasenesc Panciu'' finantat prin POR conform caiet de sarcini atasat. Operatorul economic va transmite oferta conform caietului de sarcini atasat , care va fi anexa la contract.
- Număr anunț
- DA26173611
- Autoritate contractantă
- ORASUL PANCIU (CUI 4447320)
- Furnizor / câștigător
- COSTACHE E. IONELA (CUI 41715150)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.