Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica a proiectului " Modernizare spatii verzi si locuir de Joaca in Oras Cernavoda. Serviciile se vor presta in conformitate cu prevederile cerintelor anexat . Prin acceptarea Achizitie directe se Accepta fara rezerve si cerintele anexate prezentei achizitii directe.. Prezenta constituie comanda ferma a achizitorului. Durata de restare a serviciilor de verificare maxim 30 de zile de la acceptarea achizitie directe.

Număr anunț
DA26119131
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
DESIGN CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 22739617)
Cod CPV
71300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat