Atribuită Cumpărare directă

Casti profesionale call-center MRD-509D Braț flexibil pentru microfon pentru poziționare flexibilă și precisă Microfon cu anulare a zgomotului de fond. Garnitura pentru urechi și perna din piele moale de pluș asigură confortul purtării întregii zile Banda reglabila 60mm din otel flexibil. Include cablu mufa RJ9

Număr anunț
DA26106560
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
CARO NETWORK SRL (CUI 17072761)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.216 RON
Valoare atribuită
1.216 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.216 RON

din 1.216 RON estimat