Atribuită Cumpărare directă

*CONTROL INTERN *TULPINI MICROBIOLOGICE - Candida albicans ATCC 10231/NCPF 3179, fl x10 probe comprimate (discuri), U.F.C. intre 10^6-10^9, liofilizate, hidrosolubile, ce se inoculeaza direct pe suprafata mediilor solide sau se dizolva in mediile lichide adecvate; se pastreaza la congelator, cod L37RS1007-10 - CEL MAI MIC PRET SICAP! RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda AVIZE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE

Număr anunț
DA26111797
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,19 RON
Valoare atribuită
816,19 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816,19 RON

din 816,19 RON estimat