Atribuită Cumpărare directă

Furnizare + montare cablu CYY-F 3X1.5 mmp : 270 m x 6.86 lei = 1852.20 lei Furnizare + montare copex d=16 mmp : 210 m x 17.61 lei = 3698.10 lei Furnizare + montare tub izolant de protectie IPE : 50 m x 17.85 lei = 892.50 lei Furnizare + montare doze centralizatoare si doze de derivatie: 24 buc x 20.11 lei = 482.64 lei Furnizare + montare intrerupator manual unipolar : 2 buc x 154.70 lei = 309.40 lei Completare tablou cu un circuit+furnizare siguranta automata 10A+conductor Fy 1x4 mmp: 2 buc x 357.50 lei = 715 lei Montare corpuri de iluminat aparente: 17 buc x 150 lei = 2550 lei Asistenta platforma ridicatoare tip PRB 15m: 32 ore x 119 lei = 3808 lei Demontare circuit iluminat existent: 350 m x 6 lei = 2100 lei Demontat corpuri de iluminat existente: 32 buc x 56 buc = 1792 lei Verificarea instalatiei in vederea receptiei si a punerii sub functiune: 1 buc x 1156 lei = 1156 lei Furnizare corp iluminat LED CASTOR 4M: 15 buc x 1380 lei = 20700 lei Furnizare proiector LED PHILIPS 200W: 2 buc x 802 = 1604 lei Oferta noastra este fara TVA (nu suntem platitori de TVA)

Număr anunț
DA26103927
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
STOICA AND OTHERS S.R.L. (CUI 42312210)
Cod CPV
50116100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.659,84 RON
Valoare atribuită
41.659,84 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.659,84 RON

din 41.659,84 RON estimat