Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar LAVABILA 15L BUC 1 142.86 PENUSLA BUC 1 9.24 LAVABILA 8.5 BUC 1 98.32

Număr anunț
DA26107583
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,42 RON
Valoare atribuită
250,42 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,42 RON

din 250,42 RON estimat