Atribuită Cumpărare directă

MASPIN PREST ANTIGEN MLH1 PREST ANTIGEN PMS2 PREST ANTIGEN MSH2 PREST ANTIGEN MSH6 PREST ANTIGEN KRAS KRAS (MATURE FORM), ACTIV

Număr anunț
DA26113644
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.488,58 RON
Valoare atribuită
7.488,58 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.488,58 RON

din 7.488,58 RON estimat