Atribuită Cumpărare directă

Dispenser dezinfectant lichid din inox cu pedala mecanica, recipient 1litru. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate si certificat de garantie

Număr anunț
DA26132744
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
AGRO DEZVOLTARE (CUI 28332000)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.110 RON
Valoare atribuită
7.110 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.110 RON

din 7.110 RON estimat