Atribuită Cumpărare directă

STINGATOR P6

Număr anunț
DA26110251
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfanta Ecaterina (CUI 4364853)
Furnizor / câștigător
SPANIND SRL (CUI 14946034)
Cod CPV
35111320-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176 RON
Valoare atribuită
1.176 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176 RON

din 1.176 RON estimat