Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia pieselor de schimb ptr. auto VW Golf cu S.S. WVWZZZ1KZ8M273094, dupa cum urmeaza: Bară de direcție jos – 2 buc.; Șaibă excentrică, cod: WHT000232 – 4 buc.; Șurub excentric, cod: WHT000228 – 2 buc.; Piuliță, cod: N10106402– 6 buc.; Șurub cod: N10628601 – 2 buc.; Turbosuflantă – 1 buc.; Set garnitură turbosuflantă – 1 set; Ghidaj jojă ulei motor – 1 buc.; Filtru aer – 1 buc.; Amortizor hayon – 2 buc.; Amortizor capotă – 1 buc.; Filtru ulei – 1 buc.; Ulei motor 5w30 – 4 litri Garantie : – conform producatorului, in concordanta cu legislatia in vigoare.
- Număr anunț
- DA26119674
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.897,24 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.