Atribuită Cumpărare directă

toner negru original, 6000 pag pentru imprimanta Lexmark MB2236ADW toner negru compatibil imprimanta Xerox WorkCentre 3025, 1500 pag

Număr anunț
DA26123220
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158 RON
Valoare atribuită
1.158 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158 RON

din 1.158 RON estimat