Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR / SPIRT 0,5l , AVIZ PENTRU UNITATI SANITARE

Număr anunț
DA26114412
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,40 RON
Valoare atribuită
374,40 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,40 RON

din 374,40 RON estimat