Atribuită Cumpărare directă

Orice persoana fizica sau juridica, avand calitatea de angajator, este obligata sa asigure fondurile si conditiile necesare pentru aplicarea masurilor de igiena, dezinfectie, dezinsectie si deratizare periodica. Societatea noastra este autorizata sa efectueze lucrari la beneficiari folosind pompe de joasa presiune, pompe automatizate de mare presiune si termonebulizatoare.

Număr anunț
DA26124760
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE TULCEA (CUI 24849870)
Furnizor / câștigător
ALDAVI CONCEPT S.R.L. (CUI 41642610)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat