Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de zugravit: amorsare, gletuire, slefuire, zugravire cu vopsea lavabila si vopsea de ulei pe o suprafata de 600 mp - 13.200 lei Materiale: glet - 40 saci, vopsea de ulei 2.5L - 20 cutii, amorsa vopsea - 40L, panza abraziva - 30m, coltar aluminiu - 40 buc, vopsea lavabila 15L - 10 buc, folie acoperire parchet si mobila - 200 mp, banda hartie - 20 buc, diluant - 20 L - total valoare: 5.655 lei
- Număr anunț
- DA26126557
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- LELE CONS S.R.L. (CUI 25226896)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.855 RON
- Valoare atribuită
- 18.855 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.