Atribuită
Cumpărare directă
calibru (măsura cu sita cu ochiuri pătrate) 60 mm min, se admit max 3% (masa) tuberculi cu diametrul de 50-60 mm. întregi (min. 95%), sănătoși, cu pielea suberificată, curați, turgescenți, fără umiditate exterioară anormală, neînverziși, tipici soiului, fără lovituri mecanice, neâncolțiți, fără defecte provocate de boli sau dăunători, fără defecte externe sau interne care să afecteze calitatea(crăpături, deformări grave, pete sub coajă, de culoare gri-albăstrui sau negre), fără gust și/sau miros străin, ambalați în saci tip Rachel. 25kg/sac
- Număr anunț
- DA26122284
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
- Cod CPV
- 03212100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990 RON
- Valoare atribuită
- 1.990 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.