Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produse Cantitate U.M. Estimare pret unitar (lei fără TVA/U.M.) Estimare preţ total pe categorie (lei fără TVA) 1. 1. Agitator magnetic cu incalzire 1 buc. 1933 1933 2. Mini baie ultrasunte , fara incalzire , cu timer 1 buc. 551.77 551.77 3. Dulap metalic (asamblat) cu 4 polite+baza, 180x80x35 cm, vopsit gri, 60 kg/polita 1 buc. 742 742 4. Stabilizator automat de tensiune cu servo motor 1000VA, Well 1 buc. 256 256 5. Sursa neintreruptibila si invertor cu unda sinusoidala pura Intelli 800VA 500W 1 buc. 463 463 6. Senzor temperatura PT 1000 si clema de prindere 1 buc 350 350 Total lei fără TVA 4295.77
- Număr anunț
- DA26116894
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.295,77 RON
- Valoare atribuită
- 4.295,77 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.