Atribuită
Cumpărare directă
Incărcătoare reţea pentru telefoane mobile tip Iphone7, Samsung A5 și J3 cu următoarele caracteristici: - 5 seturi originale adaptor priză si cablu lightning pentru telefoane compatibile Iphone7; Caracteristici tehnice: 9V/2AH, lungime 80 cm, alimentare: 100-240V, interfața intrare: micro USB, tensiune ieșire: 5V. - 5 seturi originale adaptor si cablu Type C pentru telefoane compatibile Samsung A5(2017); Caracteristici tehnice: 9V/2A, lungime 1m, Amperaj: 2000 mAh, alimentare: 100-240V, încărcare rapidă maxim 15W, tensiune ieșire: 5V, cablu conectare tip USB-C. - 5 seturi originale adaptor si cablu pentru telefoane compatibile J3(2017). Caracteristici tehnice: 9V/2A, lungime 1m, Amperaj: 2000 mAh, alimentare: 100-240V, încărcare rapida maxim 15W, tensiune ieșire: 5V, cablu conectare tip USB-C. Nu sunt acceptate produse resigilate. Oferta dvs face parte integranta din prezenta nota de comanda .
- Număr anunț
- DA26159258
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110 RON
- Valoare atribuită
- 1.110 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.