Atribuită
Cumpărare directă
Calgon automatic/anticalcar 1kg Buc 4 Balsam Sano ptr.rufe uscate si umede Dryer Musk/Fresh 750ML Buc 10 Detergent Ariel automat 14kg Buc 3 Domestos 5L Buc 3 CIF crema lemon/whit 500ml Buc 5 Cillit- piatra si rugina 450ml Buc 5 Burete vase caneluri 10b/set Buc 30 Burete sarma 1710 buc Buc 20 Hartie igienica mini jumbo alb VLD Buc 36 Prosop hartie ZZ alb HKV22523/22123 2str.25x23/21x23 160foi/pachet TM Buc 60 Duck fresh discs marine 2*36ml rezerva Buc 25 Detergent pardoseala 1L Asevi Mio/Portocala Buc 10 Pronto Lemn Curat/extra 750ml Buc 10 Saci menaj subtiri 20l 50b Rola 40 Saci menaj grosi 35l 15b Buc 40 Saci menaj 60l 10b SHRO-0547 Rola 30 Saci menaj 120L 10b LDPE SHRO-1972 Buc 20 Saci menaj grosi ultra 240l 10b SHRO-2510 Buc 5 Sapun lichid 5L TM Buc 2 Pahar alb 100/set 200ml Buc 6 Recipient 30gr 100/set Buc 2 Recipient 50 gr 100/set Buc 1 Recipient 80gr 100/set Buc 1 Pungi "sterilizat" 200buc/set Buc 3 Hartie copiator A4 Briliant Orig./ Yellow/IK 80g Top 5 Sapun lichid 5L Cremosso/Aloe Vera/Sweet Melon EKOMAX Buc 1
- Număr anunț
- DA26122654
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.686,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.686,20 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.