Atribuită Cumpărare directă

Mapa corespondenta, carton de legatorie 1,8 mm, invelita in grabolit visiniu, inscriptionata serigrafic, dimensiuni 26.5cm/22.5cm cu buzunar interior de 10 cm inaltime

Număr anunț
DA26136725
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.900 RON
Valoare atribuită
6.900 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.900 RON

din 6.900 RON estimat