Atribuită Cumpărare directă

Memorie DELL 16GB Certified Memory Module PART NUMBER AA940922 Partnumber compatibil cu server DELL R630

Număr anunț
DA26132191
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237230-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.024 RON
Valoare atribuită
3.024 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024 RON

din 3.024 RON estimat