Atribuită Cumpărare directă

PAR 8.0MM AC3/31 FLOORPAN AFRICAN OAK FP151 2.153MP/CUT AQ 10.24 PLINTA PVC 5538 WO 5.00 COLT INT 5538 WO 8.00 COLT EXT 5538 WO 4.00 ELEM LEG 5538 WO 4.00 PLACI FONOTERM 6MM 5MP/PAC AQ 10.00 TRANSPORT DUBA EXTRAVILAN 1.00

Număr anunț
DA26130280
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,33 RON
Valoare atribuită
401,33 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,33 RON

din 401,33 RON estimat