Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: Office Link 16 Start = 196,00 lei/ luna VPN Premium Gold V1 Berceni = 98,00 lei/luna VPN Premum Gold V1 Data Center = 49,00/luna Cloud Voice = 1124,57 lei /luna Intalarea tuturor serviciior prezentate mai sus are un cost de 1127,02 lei, plata one time. Pretul de catalog reprezinta costul tuturor serviciilor pentru un contract valabil 24 de luni la care se adauga taxa on time.
- Număr anunț
- DA26130702
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.407,50 RON
- Valoare atribuită
- 36.407,50 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.