Atribuită
Cumpărare directă
Balanta de precizie Kern EMB 600-2, 600 g Domeniul maxim de cantarire este de 600 g Operare simpla prin intermediul a doua butoane, Ofera o pozitionare sigura cu ajutorul picioarelor din cauciuc ce impiedica alunecarea Carcasa si platanul de cantarire sunt confectionate din material plastic Carlig pentru cantarire prin suspendare Design deosebit de plat Dimensiuni platan: ø 105 mm Unitati de masura: dwt, g, oz, ozt Precizie: 0.01 g Linearitate: ± 0.03 g Reproductibilitate: 0.01 g Capacitate maxima de cantarire: 600 g Calibrare: Externa Timp de stabilizare: 2.5 secunde Temperatura ambientala: 5 - 35°C Umiditatea maxima admisa: 80% Afisaj: LCD iluminat, cu inaltimea cifrelor de 15 mm Functii: TARA, functie de oprire automata cu posibilitate de dezactivare Timp de incalzire: 2 ore Alimentare: Baterii (incluse) sau adaptor retea (optional) Timp de incarcare: 10 ore Timp de functionare: 12 ore sau 50 ore cu functia de iluminare oprita Greutate: 500 g Dimensiuni exterioare (L*l*h): 170x240x39 mm Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26126049
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,76 RON
- Valoare atribuită
- 737,76 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.