Atribuită Cumpărare directă

Rezistenta model GRF30/250, putere nominala 275 W, rezistenta 42 kꭥ

Număr anunț
DA26129547
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI 34188163)
Cod CPV
31711131-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.442,60 RON
Valoare atribuită
4.442,60 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.442,60 RON

din 4.442,60 RON estimat