Atribuită
Cumpărare directă
3 BUC HARTIE IGIENICA DISCENCER, 10 BAX HARTIE IGIENICA 40 ROLE, 50 SET HARTIE PLIABILA DISPENCER, 60 BUC PROSOP HARTIE, 2 SACI SARE PASTILE 25 KG, 6 BUC BOXE CALCULATOR, 5 BUC DISPENCER DEZINFECTANT, 5 BUC PRES INTRARE, 9 BUC COS GUNOI, 105 ROLE SACI MENAJERI 60L, 80 ROLE SACI MENAJERI 110L
- Număr anunț
- DA26143771
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "TASE DUMITRESCU (CUI 3197048)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.646,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.646,70 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.