Atribuită
Cumpărare directă
vopsea 10,08lei/27 buc =272,16lei vopsea 15,97lei/10buc=159,7lei lavabil 67,23lei/2buc=134,46lei amorsa 16,81 lei /1buc=16,81lei diluant 8,4lei/8buc=67,2lei tinci alb 21,01lei/2buc=42,02lei vopsea 14,29lei/8buc=114,32lei plasa sudata 8 159,66lei/1buc=159,66lei vopsea 12,61lei/10buc=126,1lei var punga 4,2lei/10buc=42lei electrozi 12,61lei/2kg=25,22lei baterie apa rece 29,41lei/2buc=58,82lei racord 7,56lei/2buc=15,12lei robinet trecere 14,29lei/1buc=14,29lei apometru 126,05/1buc=126,05lei robinet 8,4lei/1buc=8,4lei ulei amestec 15,97lei/1buc=15,97lei priza dubla 10,92lei/2buc=21,84lei trafalet6,72lei/3buc=20,16lei pensula 4,2lei/7buc=29,4lei cap guta 46,22lei/1buc=46,22lei priza simpla 9,66 lei/3buc -28,98lei gratar 5,04lei/1buc=5,04lei piulita 0,084lei/50buc=4,2lei butuc usa 15,97lei/5buc=79,85lei
- Număr anunț
- DA26138121
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIOCHINA (CUI 33557289)
- Furnizor / câștigător
- RAVAL FOREVER SRL (CUI 28536689)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.633,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.633,99 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.