Atribuită
Cumpărare directă
Autoritate contractanta doreste sa achizitioneze urmatoarele materiale : TABLETE CLORIGENE 1KG (300 BUC) 5 BUC; STERG Leyla 87 PC 60x90CM RUST/NGR 10 BUC; DOZATOR SAPUN LICHID AQUA OCEAN 10 BUC; DOZATOR SAPUN LICHID AQUA TURQUOISE 10 BUC; ALCOOL SANITAR VORONA 0,5 L 48 BUC
- Număr anunț
- DA26174300
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.190,89 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.