Atribuită
Cumpărare directă
SET AMBREIAJ, BURDUF PLANETARA, BIELETA ANTIRULIU, AMORTIZOR SUSPENSIE, FLANSA AMORTIZOR AMORTIZOR SPATE, Placute frana VASELINA DEGRIPANT, inlocuit set ambreiaj, Inlocuit burduf planetara stg la cutie, inlocuit bielete antiruliu fata + bucse barastab, inlocuit amortizoare fata + spate, Inlocuit placute frana fata
- Număr anunț
- DA26132021
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
- Furnizor / câștigător
- CORZAH AUTO GROUP SRL (CUI 12136554)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.929,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.929,72 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.