Atribuită Cumpărare directă

pachet papetarie si birotica, pachet cartuse

Număr anunț
DA26153095
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Apulum (CUI 4562788)
Furnizor / câștigător
FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,75 RON
Valoare atribuită
553,75 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,75 RON

din 553,75 RON estimat