Atribuită Cumpărare directă

Plotter cerneala , PRINTARE/SCANARE, FORMAT DE HARTIE PANA LA A0 (841mmx1189mm), Dispozitiv perifericde iesire, comandat de un calculator, care combina la printare doua deplasari, fiecare pe alta axa.

Număr anunț
DA26150406
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.293,30 RON
Valoare atribuită
19.293,30 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.293,30 RON

din 19.293,30 RON estimat