Atribuită Cumpărare directă

Ribon pentru imprimante Valiprint, Rola etichete duplex 55x33 mm, cu indicator abur, Rola etilenoxid

Număr anunț
DA26172628
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.952,60 RON
Valoare atribuită
9.952,60 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.952,60 RON

din 9.952,60 RON estimat