Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 6579-1:2017/A1:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Metodă orizontală pentru detectarea, numărarea și serotipizarea Salmonella. Limba engleza 1 bucata 83.7 ron fara TVA 2 SR EN ISO 8199:2019 Calitatea apei. Cerințe și linii directoare generale pentru examinări microbiologice pe mediu de cultură Limba engleza 1 bucata 159.45 ron fara TVA 3 SR EN 13804:2013 Produse alimentare. Determinarea elementelor şi a speciei lor chimice. Consideraţii generale şi cerinţe specifice Limba engleza 1 bucata 77.64 ron fara TVA 4 SR EN 13805:2015 Produse alimentare. Determinarea microelementelor. Digestia sub presiune Limba engleza 1 bucata 77.61 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 51/16.06.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 16 septemrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul ba
- Număr anunț
- DA26156768
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,40 RON
- Valoare atribuită
- 395,40 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.