Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatie utilaje conform devizului de reparatie nr. 80/11.08.2020, respectiv: Demontat capac protectie Demontat furtun hidraulic Conducta metalica hidraulica Inlocuiri etansari Reasamblare Desperecheat cale rulare Desprindere talpa cale rulare Demontat sprocket Montat sprocket Demontat cale rulare intinzator Montat cale rulare intinzator Montat lant utilaj Imperecheat lant Montat talpa cale rulare Probe
- Număr anunț
- DA26118078
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- CILINDRIC HIDRAULIC SYSTEM SRL (CUI 36771650)
- Cod CPV
- 50530000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.600 RON
- Valoare atribuită
- 10.600 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.