Atribuită Cumpărare directă

REZERVOR WC GEBERIT 1*115.97RON GALEATA 1*17.65RON MECANISM WC 1*29.83RON PRETURILE SUNT FARA TVA

Număr anunț
DA26138522
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,30 RON
Valoare atribuită
164,30 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,30 RON

din 164,30 RON estimat