Atribuită
Cumpărare directă
Catalog prescolari 3 Catalog clasa pregatitoare 3 Catalogul clasei I-IV 12 Catalogul clasei V-VIII 10 Registru procese verbale cons de administratie 2 Registru procese verbale cons profesoral 2 Reg. pt. inspectii scolare 1 Registru matricol cls. I-VIII cartonat 3 Registru intrare-iesire scoli 2 Registru de evidenta a form. actelor de studii 2 Condica prezenta profesori A3 6 Fisa de lectura 100
- Număr anunț
- DA26151531
- Autoritate contractantă
- SCOALA GH.I.BRATIANU (CUI 17130269)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.585,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.585,31 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.