Atribuită
Cumpărare directă
Algifen 5 ml x 5 fi(metamizol sodic; ALGOCALMIN 1 g./2 ml. x 5 fiole; Captopril 25mg x 30 cpr. ; Alprazolam 0.25 mg ; Clorura De Sodiu 0.9% x 100 ml x 20 fl / ser fiziologic; Clorura De Sodiu 0,9% 250 ml x 10 fl sol; CLORURA DE SODIU 9 mg/ml x 10 flacoane Ecoflac® plus x 500 ml sol. perf.; Diazepam 10 mg /2.5 ml x 5 sol. rec.; Diazepam 5 mg /2.5 ml x 5 sol. rec.;Glucoza 5% sol.perfuzabila 500 ml. x 10 fl.; GLUCOZA 10% X 500 ML X 10 FL; Ketoprofen ROMPHARM 100 mg/2 ml sol inj. x 10 fiole; Nospa 40mg/2ml x 25 fiole; Solutie Ringer x 10 Fl x 500 ml
- Număr anunț
- DA26150603
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33661200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.052,99 RON
- Valoare atribuită
- 3.052,99 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.