Atribuită Cumpărare directă

Capsula microfiltranta 0,2µm apa sterila, fara autoclavare, 60 zile,13606(333)-CHIRURGIE-FACTURAREA SE VA FACE PE COD FISCAL RO13897480 , TREZORERIA CLUJ

Număr anunț
DA26141670
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
42912310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,35 RON
Valoare atribuită
461,35 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,35 RON

din 461,35 RON estimat