Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Hartie igienica PERFEX, alb, 2 strat, 10 role/pach 00424560 pach 48 5 240 Hartie igienica TORK 120231, alb, 2 strat, 170m rola 24 9.7 232.8 Prosop rola MINI 415 Tork 100130, 1 strat, 120m 11role/bax rola 66 13.5 891 Detergent Domestos 750ml flac 15 6.6 99 Sapun lichid SVIS 5 litri 00424839 bid 6 19.5 117 FABI Sapun lichid cu dezinfectant 5 litri bid 1 64.5 64.5 Mop bumbac 250gr buc 15 3.5 52.5 Detergent Cif 500 ml buc 10 5.9 59 Detergent geam Sano 1000 ml buc 10 9.55 95.5 Detergent Tana Tanet Universalreiniger 10 litri buc 2 129.9 259.8 Detergent pardoseli Sano Floor S255 10 litri bid 1 97.25 97.25 Lavete uscate Vileda Vliestuch 38x40 cm buc 20 1.9 38 Burete vase mijlociu COM 10buc/set set 2 5.2 10.4 Burete vase Teflon buc 10 2 20 Saci menaj 35 litri, 30buc/rola ALUFIX MS3530UNI rola 20 4.7 94 Saci menaj 60 litri negri, 15 saci/rola SANO rola 15 4.75 71.25 Saci menaj 120 lit, cu snur, 7 buc/rola, ALUFIX XMSZH1207ECON rola 15 5.2 78

Număr anunț
DA26166520
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat