Atribuită
Cumpărare directă
Varfuri macro 1 - 5 ml, tip Eppendorf, Compatibile cu pipete Eppendorf, Biohit, Oxford, DSG, Genex, Jencons, Socorex, Acura 835. Au guleras. Compatibile cu Pipetele ACCUMAX. Ambalaj: Punga * 250 Buc, Bax * 2.000 Buc. Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL.
- Număr anunț
- DA26175179
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.