Atribuită
Cumpărare directă
10 3037400 DOZATOR DEZINF. LIMPIO CU SENZOR DD2000S BUC 1,00 473,00 397,48 75,52 20 1054022 TUB LED T8 18W DISP STICLA 6500K 1199MM BUC 4,00 15,36 51,63 9,81 30 5011859 OSKAR BETON EM GALBEN 0.75L BUC 1,00 35,77 30,06 5,71 40 5010693 PACHET VOP.LAV.WEISS 15L +AM 3L PROMO BUC 1,00 79,00 66,39 12,61 50 1049274 TUB LED 16W 840 4000K 1200MM BUC 2,00 37,15 62,44 11,86 60 5011903 OSKAR AQUAMATT EM VERDE EXOTIC 0.6L BUC 1,00 29,26 24,59 4,67 70 5011909 OSKAR AQUAMATT EM FUCHSIA CHIC 0.6L BUC 1,00 29,26 24,59 4,67 80 3037229 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ML
- Număr anunț
- DA26165323
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 711,80 RON
- Valoare atribuită
- 711,80 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.